Don Bosko, prane Kompleksit Fiori di Bosco, jepet Ambient me qera per Zyra te ndryshme, siperfaqe 75 m2, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Ambienti eshte i gjithi i shtruar me parket dhe i mire investuar, ofron 3 ambiente, tualet, ballkon. Ambienti mund te perdoret per cfaredolloj aktiviteti si, zyra te ndryshme, agjenci turistike, klinike dentare, zyre noteriale, etj.

Jepet me qera 600 euro ne muaj, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map