Bllok, Sheshi Willson, jepet Zyre me qera, bosh (vetem raftet e murit), siperfaqe 40 m², kati i 3 ne pallat te ri. Zyra posedon tualet, open space, fasade xhami, kondicioner, dhe e shtruar e gjitha me parket. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qera 400 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Open space
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja