Bllok, prane Sheshit Wilson, jepet me qera Ambient Biznesi per Zyre, bosh, siperfaqe 60 m2, kati i 1 ne pallat egzistues. E gjithe Zyra eshte e rikonstruktuar dhe e shtruar me parket, eshte open space, ka mundesi te mire reklamimi, ballkon, ndodhet thuajse buze rruge.

Jepet me qera 500 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 1
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map