Bllok, prane Sheshit Wilson, jepet Zyre me qera per aktivitete te ndryshme, bosh, siperfaqe 120 m2, kati i 3 ne pallat egzistues. Zyra posedon 3 ambiente, 2 kondicionere, 2 tualete, ballkon, dhe e shtruar e gjitha me parket.

Jepet me qera 1500 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 kondicionere
  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • Kati i 3
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Map