Bllok, prane Presidences dhe Librit Universitar, jepet zyre me qera, bosh, siperfaqe 30 m², kati i 4 ne pallat ekzistues. Zyra organizohet nga korridor hyres, 1 ambient, tualet, kondicioner dhe e shtruar e gjitha me parket.

Jepet me qera 350 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • I rikonstruktuar
  • kati i 4
  • Kondicioner
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map