Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet me qera Zyre/Ambient ne gjysem-bodrum, bosh, siperfaqe 172 m², pallati i ri. Ambienti ndodhet buze rruge, eshte open space i organizuar me 5 salla, mundesi modifikimi, 2 tualete, 2 dushe, ndricim neon. Ne cmim perfshihet dhe taksa.

Jepet me qera 1300 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Open space
  • Uje

Vendndodhja