TEG, prane Hotel Eklips, shitet Super Vile, me siperfaqe totale 2250 m2, dhe 500 m2 hapesire ​​e investuar. Vila ndodhet ne nje zone te qete, plot gjelberim ne nje rrethim prej 4500 m2, ne nje mjedis mjaft te mire. Vila ka nje sere sistemesh, kamerash, ujit ftohes, ujerave te shiut, ngrohjes gjeometrike, pishine me xhakuzi, 5 dushe brenda dhe 2 te jashtem, detektor tymi, pishine me xhakuzi dhe gur te mbuluar me dru TIK. Vila ofron gjithashtu 5 dhoma gjumi, kuzhine me elektroshpiake te markave me moderne, bodrum vere, gjenerator, sauna, oborr relaksi, kamine me gur natyrore qe mbajne fryrje. Per nga hapesira e madhe qe ka, Vila gjithashtu ofron parkim per 25 makina, ka 22 peme ulliri, dhe 14 peme tjera frutore.

Çmimi i shitjes 2200000 euro.

Të dhëna të tjera

 • 25 vendparkime
 • 5 tualete
 • Ballkon me pamje panoramike
 • bodrum vere
 • Drita
 • Fasade Xhami
 • Kondicioner
 • oborr
 • peme frutore
 • pishine
 • Sauna
 • Uje
 • verande
 • Xhakuzi

Vendndodhja