Shkoze, Rruga Arben Lami, Shitet Vile 2-kateshe, pjeserisht e mobiluar dhe e rregulluar, me siperfaqe ndertimi 200 m² me Hipoteke. Vila posedon ne total 4 dhoma gjumi, 2 sallon ndenje, 2 kuzhina, 2 tualete, 2 korridor, 2 ballkone, oborr.

Çmimi i shitje 80000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Drita
  • Me hipoteke
  • oborr
  • Pjeserisht i mobiluar
  • Uje

Vendndodhja