Sauk, prane Kompleksit Touch of dhe Sun, Shitet Vile 2-katshe, e mobiluar shume mire, siperfaqe totale 290 m² me Hipoteke. Vila organizohet në 2 kate, ku kati perdhe organizohet nga korridor shperndares, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet. Kati i pare organizohet nga 3 dhoma gjumi, tualet, dhe ballkon. E gjithe vila eshte e shtruar me parket, disponon kondicioner ne cdo ambient, oborr, hapesire vendparkimi.

Çmimi i shitjes 280000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • oborr
 • Parket
 • Uje

  Vendndodhja