Ibe, fshati Pellumbas, shitet Vile 2-kateshe, mobilim bashkekohor, me siperfaqe trualli 500 m² me Hipoteke, dhe ndertimi 170 m². Vila posedon pus uji, gjenerator, kaldaje qendrore per ngrohje me gaz ne te gjitha ambientet, gjithashtu edhe 200 m2 rruge private qe lidh pronen me rrugen e fshatit.
Kati i pare organizohet nga nje holl i madh, kuzhine, oxhak, tualet, e shtruar e gjitha me parket, dhe nje verande 18 m².
Kati i 2 organizohet nga korridor lidhes, 3 dhoma gjumi, tualet, e shtruar e gjitha me parket, dhe nje verande 25 m².

Çmimi i shitjes 210000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • 2 Tualete
 • 2 veranda
 • Drita
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Me hipoteke
 • mobilim contry
 • oborr
 • oxhak
 • Parket
 • pus uji
 • sistem kaldaje
 • vendparkimi

Vendndodhja