Hoxha Tahsim, prane parukeri Frida, shitet Vile 3-kateshe me siperfaqe totale 320 m2 me Hipoteke.
Kati i pare, perbehet nga dyqane me qera, me siperfaqe totale 101 m2.
Kati i 2 dhe 3, apartamente 3+1, me siperfaqe nga 101 m2, te organizuara nga 3 dhoma gjumi, kuzhine, soxhorno, tualete, dhe ballkone.

Çmimi i shitjes 500000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • Kati i 1
  • Kati i 2
  • Kati i 3
  • Orientim me diell
  • Tualet
  • Uje

Map