Don Bosko, prane shinave te Trenit, shitet Vile 2-Kateshe, siperfaqe trualli 318 m2, ndertim 240 m2 me Hipoteke.
Kati i 1, organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit, kondicioner, tualet, ballkon.
Kati i 2, organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambient gatimi, kondicioner, tualet, ballkon.
E gjitha Vila posedon nje oborr me hapesire prej 130 m2, me garazh te mbyllur, dhe hapesira tjera parkimi, uje 24h, cdo kat hyrje me vehte me shkalle nga jashte.

Çmimi i shitjes 165000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • 2 Ballkone
 • 2 Tualete
 • Drita
 • E mobiluar
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • oborr
 • Orientim me diell
 • Uje
 • verande

  Map