Berzhite, Kompleksi Green Garden, shitet Vile 2-kateshe totalisht e perfunduar, me siperfaqe trualli 400 m², dhe siperfaqe ndertimi 180 m² me Hipoteke. Vila ndodhet ne nje pozicion mjaft te mire panoramik, me drejtim Lindje dhe Juglindje, kopesht, vendparkimi, dhe mundesi ndertimi per pishina individuale.
Kati perdhe organizohet nga ambient ndenje, gatimi dhe ngrenie te bollshme, dhome ekstra e cila mund te perdoret si studio, dhome gjumi, tualet, dhe nje verande.
Kati i pare organizohet nga 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Çmimi i shitjes 180000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • 2 Tualete
 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • Kati i 1
 • Kati perdhe
 • Kopesht
 • oborr
 • Orientim jug-lindje
 • Pishina
 • Uje
 • verande

  Map