Sauk, prane Shkolles “Rreze Drite”, jepet me qera Vile 4-kateshe, pjeserisht e mobiluar, siperfaqe ndertimi 1000 m². Vila posedon 10 dhoma gjumi, 3 tualete, 3 sallone ndenje, 3 ambiente gatimi, parket, 6 ballkone, verande, 2 garazhe, oborr me siperfaqe 800 m², dhe kati i 4 ne rregullim e siper.

Jepet me qera 6000 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 garazhe
  • 3 tualete
  • 6 ballkone
  • Drita
  • oborr
  • Pjeserisht i mobiluar
  • Uje
  • verande

Vendndodhja