Rruga Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik, jepet 3+1 me qera ne katin e 3 te nje Vile 3-kateshe, i mobiluar, siperfaqe 100 m². Hyrja organizohet nga sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe e shtruar e gjitha me parket.

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja