Rruga Elbasanit, prane Ambasades Turke, jepet me qera 2+1 ne katin e 2 te nje Vile 4-katshe, e mobiluar, siperfaqe 100 m². Hyrja organizohet nga korridor hyres, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 ballkone, kondicioner. Ne çmim perfshihet dhe nje vend parkimi.

Jepet me qera 350 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • 2 Ballkone
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja