Rruga Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet me qera Vile 2-kateshe, e mobiluar dhe e arreduar totalisht me kushte bashkekohore, siperfaqe totale 465 m2. Vila posedon oborr, verande, ballkon, bodrum 70 m2, dhe e rrethuar e gjitha. Vila mund te jepet me qera dhe cdo kat vecmas, duke vijuar si me poshte.
Kati i pare, i tipologjise 3+1, siperfaqe 110 m2, me 3 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe ambient gatimi sebashku me hapesira te bollshme, kondicioner, tualet, verande, dhe e shtruar e gjitha me parket. Jepet me qera 550 Euro ne muaj.

Hyrja 2+1,  me siperfaqe 85 m2, e perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, verande. Jepet me qera 450 Euro ne muaj.
Kati i 2, i tipologjise 4+1, siperfaqe 200 m2, me 4 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe ambient gatimi sebashku me hapesira te bollshme, kondicioner, 2 tualete, ballkon. Jepet me qera 1600 Euro ne muaj.

Jepet me qera 2600 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 1
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Uje
  • verande

Map