Rruga Besa, prane Bulevardit te ri, jepet me qera 2+1 ne katin e pare te nje Vile, e mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 93 m². Vila organizohet mga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, verande, oborr, vendparkim, dhe e shtruar e gjitha me parket.

Jepet me qera 450 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 1
  • Kondicioner
  • oborr
  • Parket
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Vendndodhja