Rruga 5-Maji, Rruga Hysen Pelingu, jepet me qera kati i pare i nje Vile, e mobiluar, siperfaqe 100 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, oborr, verande, mundesi vendparkimi, pishine, dhe e shtruar e gjitha me parket.

Jepet me qera 300 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 1
  • oborr
  • Parket
  • pishine
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja