Myslym Shyri, prane ish-Kinema Dajtit, jepet me qera Vile 3-kateshe, bosh, siperfaqe totale 276 m². Kati i pare oganizohet nga nje ambient open space, depo dhe tualet. Kati i 2 organizohet nga dhome gjumi me garderobe, sallon ndenje, kuzhine, tualet, ballkon. Kati i 3 organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, tualet, ballkon.

Jepet me qera 1200 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • 2 Ballkone
  • 3 tualete
  • Bosh
  • depo
  • Drita
  • oborr
  • Parket
  • Uje
  • verande

Vendndodhja