Mjull Bathore, perballe Teg-ut, jepet me qera Vile 3-kateshe, pjeserisht e mobiluar, siperfaqe ndertimi 500 m². Vila ne total posedon 9 dhoma gjumi nga 3 per secilin kat, 3 korridore lidhes, 3 sallone ndenje dhe gatimi sebashku dhe ballkone per secilin kat, si dhe 4 tualete. Vila gjithashtu posedon oborr, vend parkimi, parket, verande.

Jepet me qera 2500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • 2 Ballkone
  • 4 tualete
  • Drita
  • oborr
  • Pjeserisht i mobiluar
  • Uje
  • verande

Vendndodhja