Kodra e Priftit, prane Viles Topit, jepet me qera 3+1 ne katin e 3 te nje Vile 3-Kateshe, siperfaqe 100 m2. Hyrja organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi dhe ambienti ngrenies sebashku, 2 tualete me dritare, kondicioner, verande, ballkon, oborr. Shtëpia eshtë e rrethuar me portë me telekomandë, dhe dy vënde parkimi.

Jepet me qera 350 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • oborr
  • Uje
  • verande

Map