Globe, Rruga Stavri Themeli, jepet me qera Vile 2-kateshe, e mobiluar, siperfaqe ndertimi 260 m² dhe 360 m² oborr. Hyrja organizohet nga korridor, 5 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, verande, vend parkimi.

Jepet me qera 1400 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 1
  • Kati i 2
  • oborr
  • Uje
  • verande

Vendndodhja