Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu, jepet me qera 2+1 me kuzhine me vehte ne katin e 2 te nje Vile, pjeserisht i mobiluar (do vendosen lavatrice dhe perde), siperfaqe 125 m². Hyrja organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, 2 tualete me dritare, 2 kondicionere, 2 ballkone, oborr, vend parkimi.

Jepet me qera 350 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • 2 Ballkone
  • 2 kondicionere
  • 2 Tualete
  • Drita
  • Kati i 2
  • oborr
  • Pjeserisht i mobiluar
  • Uje

Vendndodhja