Astir, prane 2 Rotondove, jepet me qera Vile 3-kateshe, siperfaqe 290 m2, me oborr, dhe ne zone mjaft te populluar. Katet jepen dhe vec e vec ne raste kerkesash.
Kati i pare, eshte i mobiluar me te gjitha standartet si kopesht, posedon korridor lidhes, 3 dhoma, 5 tualete femijesh, tualet personeli, sistem aspirimi, sistem chiller, parket. Jepet 45000 Lek ne muaj.
Kati i 2, posedon 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, korridor lidhes. Jepet 400 Euro ne muaj.
Papafingoja eshte i pa perfunduar dhe mund te organizohet sipas deshires. Jepen 3 katet ne total 1000 Euro.

Jepet me qera 1000 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • 2 Ballkone
 • Drita
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • oborr
 • Orientim me diell
 • Tualet
 • Uje

Map