Vilat Gjermane, Rruga Fuat Toptani, jepet me qera Vile 4-Kateshe, pjeserisht e mobiluar ose bosh, secili kat eshte nga 150 m2, siperfaqe ndertimi 600 m2, oborr, gjelbarim, vendparkimi, e pershtatshme per banim por edhe per biznes.
Kati i 1 organizohet nga : Magazine, garazh, zyre, 2 tualet.
Kati i 2 organizohet nga : 2 dhoma gjumi, dhome ndenje me oxhak, kuzhine, 2 tualete.
Kati i 3 organizohet nga : 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 tualete.
Kati i 4 eshte papafingo, e cila mund te ndahet sipas nevojave te klientit.
Cmimi i qerase eshte i diskutueshem ne baze te kohes se qendrimit dhe paradhenies.

Jepet me qera 2000 euro ne muaj, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Ballkon me pamje panoramike
 • Bosh
 • Drita
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kati i 3
 • kati i 4
 • Orientim me diell
 • Parket
 • Tualet
 • Uje
 • verande

Video

Map