Ibe, prane Green Garden Residence dhe rreth rrotullimit, shitet Toke, siperfaqe 7240 m2 me Hipoteke, shume prane autostrades Tirane-Elbasan.

Çmimi i shitjes 398200 Euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Buze rruge
  • Me hipoteke
  • prane autostrades

Map