Kodra e Diellit, Rruga Rrapo Hekali, prane Casa Blanka, shiten 2 apartamente 1+1 , ne krahe te njeri tjetrit, siperfaqe totale 95m2 dhe verande 80 m2, ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamentet jane 50 m2 dhe 43 m2 neto, me Hipoteke, te organizuara nga soxhorno, dhoma e gjumit dhe tualet. Shiten si ne foto. Aktualisht te dhena me qera.

Cmimi i shitjes 200.000 Euro

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • I rikonstruktuar
 • Kati i 1
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • Orientim me diell
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje
 • verande

  Map