Selvia, prane gjimnazit “Partizani”, shitet Vile 3-Kateshe me Hipoteke, siperfaqe totale 682 m².
Kati i 1, kafe & bilardo, siperfaqe 100 m².
Kati i 2, restorant funksional me klientele te rregullt, siperfaqe 202 m².
Kati i 3, eshte shtepi banimi 3+1, qe mund te adoptohet edhe per sherbime te tjera si: hotel, me siperfaqe 240 m².
Taraca mbi katin e III eshte e shfrytezueshme per Bar Kafe verore, siperfaqe 140 m², me punime shtese per te mbajtur shume ngarkese, e shtruar me pllaka dhe e rrethuar me xoklature muri te larte mbi 70 cm. Projekt per Bar-Kafe ne natyre.

Çmimi i shitjes 1.100.000 euro, (ofrojme dhe mundesi kreditimi).

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • I mobiluar shume mire
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • Parket
 • Tualet
 • Uje
 • verande

Map