Selvia, prane Gjimnazit Partizani, jepet Dyqan me qera, bosh, siperfaqe 100 m2, kati 0 ne pallat te ri. Dyqani ofron mundesi te mire reklamimi pasi posedon fasade xhami dhe ndodhet ne zone te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare. Dyqani eshte open space, ka tualet, dhe mund te sherbej kryesisht per depo magazinimi, parukeri, klinike dentare, etj.

Jepet me qera 80000 Lek ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Kati perdhe
  • Open space
  • Pallat te ri
  • Tualet
  • Uje

Map