Rruga Hoxha Tahsim, prane Optika Roma, jepet me qera apartament 3+1, i pershtatshem dhe per Zyra, pjeserisht e kompletuar, siperfaqe 125 m2, kati i 3 pallat e ri pa ashensor. Apartamenti perbehet nga korridor i madh, 3 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ate te gatimit, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone.

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Uje

Map