Rruga Elbasanit, prane pallatit Brigadave, jepet me qera Vile 3-Kateshe, i mobiluar, siperfaqe totale 300 m2, ku 120 m2 eshte secili kat.
Kati i 1, perbehet nga sallon ndenje i bollshem sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet me dritare, kondicioner, oxhak, verande.
Kati i 2, perbehet nga 4 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, kondicioner, ballkon.
Papafingo perbehet nga 1 ambjent i bollshem, kuzhine, tualet, ballkon, verande.
Vila eshte e kompletuar dhe e rregulluar e gjitha, me hapesira te bollshme, oborr, vendparkimi, garazhd, dhe i survejuar nga kamerat.

Jepet me qera 900 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 4 tualete
 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • oborr
 • Orientim me diell
 • Uje
 • verande

  Vendndodhja