Rruga e Kavajes, prane Qendres Globe dhe Kompleksit Delijorgji, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, siperfaqe totale 118 m2, 108.5 m2 me Hipoteke, kati i 11 me ashensor. Apartamenti perbehet nga 3 ballkone, korridor, 2 banjo, me nje pamje fantastike dhe orientim me diell.

Cmimi i shitjes 100300 euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Ballkon me pamje panoramike
 • Bosh
 • Drita
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Orientim jug-lindje
 • Orientim me diell
 • Pallat te ri
 • Tualet
 • Uje

Map