Rruga e Elbasanit, Rrugica e Sales, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 85 m2, kati i 6 me ashensore, apartamenti organizohet nga koridori, ambjenti i ndenjes dhe ai i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, 2 kondicionere, ballkoni, orientim Lindje-Jug.

Jepet me qera 550 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • Ashensor
 • Ashensore
 • Balcony
 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar shume mire
 • Internet
 • Kati i 6
 • Kondicioner
 • Orientim jug-lindje
 • Tualet
 • Uje

  Video

  Map