Selvia, Rruga Dibres, prane gjimnazit “Partizani”, shitet kati i 3 dhe i 4 i nje Vile 4-Kateshe, siperfaqe totale 183 m2 me Hipoteke.
Kati i 3, siperfaqe 91.3 m2, perbehet nga 2 dhoma gjumi me ballkon, sallon ndenje, kuzhine, kondicioner, tualet. E shtruar e gjitha me parket.
Kati i 4, siperfaqe 91.3 m2, perbehet nga nje sonxhorno e madhe, dhome gjumi, kondicioner, tualet, si dhe nje verande reth hyrjes.
Hyrjet e Viles mund te sherbejne per biznese te tipologjive,
– mini hotel
– klinike mjekesore
– azil per te moshuarit
– kopesht ose çerdhe

Çmimi i shitjes 170000 euro.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • Ballkon me pamje panoramike
  • Drita
  • Kati i 3
  • kati i 4
  • Kondicioner
  • Me hipoteke
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map