Rruga Dalip Topi, prane Freskut, Vile 3-kateshe ne shitje, siperfaqe totale 320 m2 me Hipoteke, garazhd, oborr, vendparkimi.
Kati 1 i mobiluar, i perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon i bollshem sebashku me kuzhinen, tualet, kondicioner, ballkon, verande.
Kati 2-3 thjesht armaturat te cilat mund te shfrytezohen dhe per duplex.
Kati nentoke garazhd 45 m2.

Çmimi i shitjes 300.000 euro.

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • 2 kondicionere
 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kati i 3
 • Kati perdhe
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • Orientim me diell
 • Tualet
 • Uje

Map