Rruga Ali Shefqeti, prane rrethrrotullimit te ri te Shkozes, jepet me qera Vile 3-Kateshe, siperfaqe totale 360 m2, e gjitha ose e ndare me kate.
Kati i 1 i pershtatshem per biznes, kryesisht Magazine, bosh, siperfaqe 80 m2. Jepet me qera 400 euro ne muaj.
Kati i 2, bosh, siperfaqe 140 m2, 2 banjo, 2 ballkone, korridor, i shtruar i gjithi me parket. Jepet me qera 300 euro ne muaj.
Kati i 3, i mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 140 m2. I perbere nga sallon i bollshem + ambient gatimi dhe ngrenieje, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, ku njera eshte dhe me tualet brenda, 2 ballkone, kondicioner, tualet. Jepet me qera 400 euro ne muaj.
Vila ne teresi posedon oborr perpara dhe parkim.

Jepet me qera e gjitha 1300 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • 2 Ballkone
 • 2 kondicionere
 • Ballkon me pamje panoramike
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • Orientim me diell
 • Parket
 • Uje
 • verande

Map