Rruga 5-Maji, prane Qendres Concord, jepet Bar-Restorant me qera, i tipologjise duplex, i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha mjetet e nevojshme, siperfaqe 150 m². Restoranti posedon gjithashtu sistem kondicionimi dhe aspirimi, 2 tualete, ambient te jashtem te shfrytezueshem, dhe i shtruar totalisht me parket cilesor.

Jepet me qera 1500 euro ne muaj

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 1
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi
  • Uje
  • verande

Vendndodhja