Qender, prane 9 Katesheve, jepet me qera Vile 3 Kateshe + Papafingo, bosh, siperfaqe 300 m2, 3 tualete, 10 ambjente ne total, kondicioner, verande, oborr.

Kati i pare : ka 2 dhoma dhe 1 sallon te madh, tualet, depo, kuzhine.
Kati i dyte : 3 dhoma, tualet, verande. Kati i trete : 2 dhoma, tualet. Papafingo : 1 dhome. Mundesi per parkim.
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme.

Jepet me qera 2000 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Bosh
 • Drita
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kati i 3
 • Kati perdhe
 • Kondicioner
 • Orientim me diell
 • Uje
 • verande

Map