Prane TEG-ut, ne nje prej rezidencave me prestigjoze, ne te cilen ofrohet siguri dhe qetesi maksimale, jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqe 300 m2 ndertim dhe 400 m2 lulishte rreth saj. Vila eshte e organizuar nga soxhorno, 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, e sapo mobiluar ne menyre bashkekohore, me sistem chiller, parket.

Jepet me qera 2 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • 4 tualete
  • Drita
  • Kati i 1
  • Kati i 2
  • Kati i 3
  • Sistem chiller
  • Uje
  • verande

Map