Myslym Shyri, prane Gjykates Larte, shitet Penthouse modern, siperfaqe 140 m2, open space pjesa poshte dhe kati i siperm si papafingo qendrore. Penthoue ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e fundit, e cila te mundeson nje pamje fantastike dhe plot relaks. I arreduar totalisht nga arkitekt Francez, me parket druri, me nje verande fenomenale, me investime te medha dhe te koheve te fundit.

Çmimi i shitjes 250000 euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • Fasade Xhami
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 6
 • Lavastovilje
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje
 • verande

Map