Myslym Shyri, prane Gjykates Larte, jepet me qera Penthouse modern, siperfaqe 140 m2, open space pjsea poshte dhe kati i siperm si papafingo qendrore. Penthouse ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e fundit, e cila te mundeson nje pamje fantastike dhe plot relaks. I arreduar totalisht nga arkitekt Francez, me parket druri, me nje verande fenomenale, me investime te medha dhe te koheve te fundit.

Jepet me qera 900 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon me pamje panoramike
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Me ashensor
  • Pallat te ri
  • Parket
  • sistem kondicionimi
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Vendndodhja