Myslym Shyri, prane ish-Ekspozites, jepet me qera Ambjent per Zyre, bosh, siperfaqe 74 m2, kati 0 pallat i vjeter. Ambjenti posedon fasade xhami, tualet, dhe ndodhet ne nje zone kryesisht te aksesueshme.

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Drita
  • Fasade Xhami
  • Kati perdhe
  • Open space
  • Pallat egzistues
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja