Myslym Shyri, prane Gjykatës së Lartë, shitet apartament 3+1, i mobiluar me të gjitha elektroshtëpiaket dhe mobiljet e nevojshme, siperfaqe 106 m2 me Hipoteke, kati 5 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridori lidhes, 3 dhoma gjumi, kuzhinë, aneks, salle ngrenie, depo, uje 24 h, kondicioner, ballkon, dhe oxhak të gatshëm edhe pse vatra nuk është realizuar ende. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket, dhe i gjithe apartamenti eshte i rikonstruktuar.

Çmimi i shitjes 148.400 euro.

Të dhëna të tjera

  • 3 Kondicionere
  • Ballkon me pamje panoramike
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • I rikonstruktuar
  • kati i 5
  • Me hipoteke
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map