Rruga Siri Kodra, prane bllokut te Magazinave, jepet me qera Magazine me siperfaqe 410 m2, kati i 2, me 2 banjo, ashensor per mallra (pesha deri 2 ton). Magazina eshte e rikonstruktuar, dhe e rregulluar nga e para.

Jepet me qera 750 euro ne muaj, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Drita
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 2
  • Me ashensor
  • Uje

Map