Misto Mame, jepet me qera Ambient Biznesi kryesisht per Magazine, bosh, me siperfaqe 1200 m2, e tipologjise kati perdhe magazine dhe kati i pare ambient i madh + zyre. Ambienti posedon 2 tualete, kuzhine me vehte, depo, totalisht i rikonstruktuar dhe me punime bashkekohore, vendparkimi.

Jepet me qera 3000 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 1 vend parkimi.
  • 2 Tualete
  • Bosh
  • depo
  • Drita
  • Kati i 1
  • Kati perdhe
  • Open space
  • Uje

Map