Kombinat, prane Sheshit Garibaldi, jepet me qera Ambient i pershtatshem per Magazine, me siperfaqe 2000 m2, dhe lartesi 8 metra, kati perdhe. Ambienti eshte open space, me kolona ne mes, posedon tualet, sistem aspirimi, dhe ngrohjeje.

Jepet me qera 3600 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Bosh
  • Buze rruge
  • Drita
  • Kati i 1
  • Sistem aspirimi
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja