Laprake, prane Spitalit Ushtarak, shitet shtepi private 2-Kateshe (Vile), siperfaqe 160 m2, i perbere nga tarrace, oborr, vendparkimi.
Kati i 1 eshte i pajisur me Hipoteke, i rregulluar dhe pjeserisht i mobiluar. I perbere nga ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi te shtruara me parket, verande, tualet me dritare, kondicioner.
Kati i 2, i pa ndertuar ende dhe i pa pajisur me Hipoteke.
Siperfaqja e gjithe ndertimit, dhe vendodhjes si zone, te krijon nje mundesi te mire edhe per krijimin e nje biznesi.

Çmimi i shitjes 135.000 euro i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar shume mire
 • Kati i 1
 • Kati i 2
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • Orientim me diell
 • Parket
 • Tualet
 • Uje
 • verande

  Map