Komuna e Parisit, prane Kompleksit Kika i Ri, Rruga Tish Dahia, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 60 m2, kati i 5 me ashensor, apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, salloni, ambjenti i guzhines dhe i ngrenies, tualet, ballkon, kondicioner, orientim me diell.

Jepet me qera 430 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ashensore
  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar shume mire
  • kati i 5
  • Kondicioner
  • Orientim me diell
  • Pallat te ri
  • Uje

Vendndodhja