Kompleksi Touch of The Sun, Sauk i Ri, jepet me qera apartament 3+1, i mobiluar ne menyre luksoze, siperfaqe 150 m2, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga koridori hyres, salloni i bollshem, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, kondicioner, ballkon, verande, vendparkimi. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.
Kompleksi ka te gjitha sherbimet e nevojshme si palester, pishine,s alle eventesh,s alle lojrash, kend lojrash per femije … etj.

Jepet me qera 1000 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • 3 Kondicionere
 • Ashensore
 • Ballkon
 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • I mobiluar shume mire
 • Orientim me diell
 • Pallat te ri
 • Parket
 • Uje
 • verande

  Map